امکانات ورزشی
تاثیر ورزش در ترک اعتیاد
سالهاست ورزش به عنوان یک ابزار کمک کننده شخصی برای کسانی است که می خواهند از اعتیاد ریکاوری پیدا کنند، اما تنها جدیدا ورزش به عنوان یک درمان در اعتیاد شناخته شده است.

امکانات ورزشی و تفریحی کمپ آجودانیه شامل باشگاه بدنسازی در سالن ، استخر ، میز بیلیارد و فوتبال دستی از جمله امکانات ورزشی هستند که در روند درمانی و بهبودی بیمار نقش به سزایی ایفا میکنند به گونه ای که هم جسم بیمار بازتوانی میشود و هم ذهن بیمار آرامش خود را به دست می آورد.تاثیر ورزش در زمان ترک اعتیاد

احساس افسردگی یا ناامیدی، بی حالی یا دلشوره، بی حسی یا عصبانیت، مشکلات هاضمه، علائم سیستم عصبی هم چون عرق کردن، خشکی یا آب دهان، سردرد، تنش های عضلانی معمول هستند.

مشاهده شده که ورزش مکررا استرس، نگرانی و افسردگی را از بین برده است. از آنجایی که این ها علائم اصلی ترک اعتیاد هستند، کارشناسان بر این باورند که ورزش می تواند علائم ترک اعتیاد را از بین ببرد.

ورزش یک درمان مکمل برای اعتیاد باشد. تاثیر مفید آن هم بر روحیه و هم در علائم ترک، آن را تبدیل به گزینه مناسبی برای بهبود یافتن از اعتیاد کرده است که هم احساس بهتری به وجود آید و هم سالم تر می شوند و هم به شرایط قبلی برنگردند، و حتی می تواند در بهبود سیستم عصبی که به وسیله استفاده از مواد اسیب دیده موثر باشد.
پاسداران، خیابان دولت، قبل از چهارراه دیباجی،جنب نمایندگی محسنیان، پلاک 139
02122565906
02122564464
1953 403 0912
©2018 Ajoudaniye Center, All Right Reserved