مرکز ترک اعتیاد خصوصی آجودانیه | کمپ ترک اعتیاد آجودانیه تهران

درباره ما

کمپ ترک اعتیاد آجودانیه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور در محیطی زیبا و دوستانه، زیر نظر کادری مجرب و حرفه ای از پزشکان ، مدد یاران و دیگر افراد متخصص و با سابقه در زمینه های گوناگون آغاز کرد.
پذیرش اورژانسی و ارائه خدمات در این مرکز به صورت 24 ساعته میباشد و تیم درمان و پذیرش کلینیک ترک اعتیاد آجودانیه در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمت رسانی به بیماران و خانواده هایشان می باشند.

ما در مرکز ترک اعتیاد آجودانیه برای اینکه بیماران بتوانند از زمان خود بیشترین بهره وری را داشته باشند خدمات متفاوتی را در این کلینیک ترک اعتیاد ارائه میدهیم :
خدمات روان درمانی و نوروفیدبک که این کلاسها باعث کاهش اضطراب و تنش های عصبی میشود.
این کلینیک با ارئه خدمات درمانی و تفریحی متنوع محیطی امن و سرگرم کننده برای بیماران به وجود آورده است.

1662675_gallery_gallery_3_703330_0_w

محوطه و فضای سبز

خدمات تفریحی مرکز ترک اعتیاد آجودانیه

استخر چهار فصل

خدمات تفریحی مرکز ترک اعتیاد آجودانیه

فروشگاه مجهز

خدمات تفریحی مرکز ترک اعتیاد آجودانیه

خدمات تفریحی مرکز ترک اعتیاد آجودانیه عبارتند از فروشگاه مجهز، محوطه و فضای سبز و استخر چهار فصل و…
از جمله خدمات ورزشی این کلینیک ترک اعتیاد نیز میتوانیم به سالن های بدنسازی و…. اشاره کنیم.
همچنین در کلینیک ترک اعتیاد آجودانیه خدماتی با عنوان کلاس های انگیزشی و زندگی موفق و… برگزار میشود که در دسته خدمات آموزشی جای می گیرند.
مددیاران و مشاوران کلینیک ترک اعتیادآجودانیه در تمام مراحل ترک همراه بیماران هستنئد و حتی پس از بهبودی ارتباط خود را با بیماران قطع نمیکنند بلکه با برگزاری جلسات مشاوره فردی ، گروهی و خانوادگی احتمال روی آوردن مجدد بهبودیافتگان به مواد مخدر را به حداقل ترین حالت ممکن می رسانند
این جلسات تحت عنوان جلسات نیمه اقامتی اجرا میشود،در جلسات نیمه اقامتی گروهی ،افراد بهبود یافته با بیماران صحبت میکنند و تجربه هایشان را با یکدیگر به اشتراک میگذارند.
یکی از مهمترین نکاتی که در کمپ ترک اعتیاد آجودانیه کاملا رعایت می شود نکات بهداشت و سلامت است بالاخص در دوران شیوع بیماری کرونا ،تمامی محیط ها به طور مرتب ضدعفونی میشوند
حفظ احترام و القا حس ارزشمندی به بیماران و از بین بردن حس پوچی و حقارت از اهداف همیشگی مجموعه ترک اعتیاد آجودانیه بوده است که باامید و یاری خداوند تا به امروز به طور کامل اجرا شده است.
در مرکز ترک اعتیاد آجودانیه عقیده ما بر این است که پاکسازی و سم زدایی جسم ابتدای مسیر سلامتی است و بخش عظیم و مهم تر سلامت روح بیماران است در این مرکز خدمات پس از ترخیص که شامل جلسات مشاوره ای متنوع میباشد ارائه میشود.

به بالای صفحه بردن